• 4.-5. juulil toimusid Rakveres U14 ja U16 vanuseklasside Eesti meistrivõistlused,
    kus Kert Karm võitis 1500 m ja 800 m jooksud.

• Käesoleval õppeaastal toimus TV 10 Olümpiastardi sarjas neli üksikalade etappi.
    13.-14. juunil toimus sarja mitmevõistluse etapp Võrus.
    Simuna, Roela ja Võsu koolide ühisvõistkond saavutas alla 250 õpilasega koolide arvestuses II koha.
    Mitmevõistluse viimasel alal saavutas 1000 meetri jooksus I koha Kert Karm.
    Meie kooli esindasid tublilt läbi hooaja Merit Nõmmiste, Aliise Kull, Kertu Kaasik, Lisette Laid ja Kert Karm.

• 6. juunil toimunud Lääne-Virumaa noorte meistrivõistlustel
    võitis Siret Kaasik 1. koha odaviskes ja 2. koha 800 meetri jooksus.

• 1. juunil toimunud TV 10 olümpiastarti Lääne-Viru vanemate poiste 9-võistluses
    saavutas Kert Karm 1. koha ja vanemate tüdrukute 8-võistluses
    Aliise Kull 3. koha.

• 31. mail toimus TV 10 olümpiastarti Lääne-Viru nooremate tüdrukute
    kuuevõistlus, kus Lisette Laid saavutas 3. koha ja Kertu Kaasik 5. koha.

• 28. mail toimunud TV 10 Olümpiastarti neljandal etapil
    Kadrioru staadionil võitis palliviskes 1. koha Lisette Laid.
    Kert Karm saavutas uue isikliku rekordiga 1000 meetri jooksus 4. koha.
    Tublide tulemuste ja isiklike rekorditega panustasid veel Merit Nõmmiste,
    Aliise Kull ja Kertu Kaasik.

• 25. mail toimusid Lääne-Virumaa laste kergejõustikuvõistlused.
    Kertu Kaasik 2. koht 60 meetri jooksus, 5. koht kaugushüppes;
    Teele Kiitsak 3. koht 300 meetri jooksus, 5. koht kaugushüppes;
    Sandra Niit 4. koht kaugushüppes;Taavi Kiitsak 6. koht 60 meetri jooksus
    ja 6. koht 300 meetri jooksus.
    Tubli panuse andsid omalt poolt veel Mia Liseth Toots, Mia Anette Ainsar,
    Mariie Kull ja Anne-Mary Ahlberg.

• 23. mail toimus TV10 olümpiastarti Lääne-Viru IV etapp.
    Kert Karm võitis 1. koha kettaheites ja 1000 meetri jooksus,
    Lisette Laid võitis 1. koha palliviskes, Aliise Kull saavutas 3. koha kettaheites.
    Vabariiklikul etapil asutakse võistlema seekord pühapäeval 28. mail.

• 6. mail toimusid Jõulumäel murdmajooksu meistrivõistlused.
    Meie kooli õpilane Kert Karm tuli U14 vanuseklassis Eesti meistriks.

• 3. mail toimunud Lääne-Viru meistrivõistlustel murdmaajooksus saavutasid meie kooli õpilased järgmised kohad: Teele Kiitsak 1. koht; Kert Karm 1. koht; Aliise Kull 4. koht; Lisette Laid 4. koht.
    Kiire jooksuga esindasid veel kooli Karmen Nõmmiste, Mariie Kull, Mia Liseth Toots ja Kertu Kaasik.

• 10. aprillil toimusid Väike-Maarja valla koolide sisekergejõustikuvõistlused, kust meie õpilased tõid koju hulga medaleid.
    Topispallivise: Lisette Laid 1. koht; Merit Nõmmiste 1. koht; Sandra Niit 2. koht; Kert Karm 2. koht ja Siret Kaasik 3. koht.
    60 meetri jooks: Kertu Kaasik 1. koht; Lisette Laid 1. koht; Kert Karm 2. koht; Mia Anette Ainsar 3. koht ja Siret Kaasik 3. koht.
    Hoota kaugushüpe: Kertu Kaasik 1. koht; Lisette Laid 1. koht; Karmen Nõmmiste 2. koht; Merit Nõmmiste 2. koht ja Kert Karm 2. koht.
    Kõrgushüpe: Kertu Kaasik 1. koht; Aliise Kull 1. koht; Kert Karm 1. koht; Lisette Laid 3. koht ja Merit Nõmmiste 3. koht.
    Tublilt võistlesid veel Taavi Kiitsak, Kaspar Loorits, Rauno Alber, Diandra Tälli, Bianka Miller, Adeele Viiksaar, Anne-Mary Ahlberg, Mariie Kull, Teele Kiitsak ja Hendri Sokk.

• Laupäeval, 8. aprillil toimusid Väike-Maarja valla sisesõudmise meistrivõistlused.
    Anne-Mary Ahlberg 1. koht, Merit Nõmmiste 1. koht.
    Mariie Kull 2. koht, Lisette Laid 2. koht, Hendri Sokk 2. koht, Laura Kozlovski 2. koht.
    Keiti Kõiv 3. koht, Elis Vaarik 3. koht.
    Südikat sõudevormi näitasid veel Elly Britt Vilkes, Henry Randmets, Sten-Eric Vill,
    Janne Kraav, Emma Lainemaa, Annaliisa Hiietamm ja Siret Kaasik.
    Õpetajatest saavutas Ly Niinelaid 1. koha.
    Sõudevormi katsetasid Kaja Põldmaa, Silja Raudsepp ja Anna-Liisa Männi.
    Tunneme uhkust ka võistlustel osalenud vilistlaste ja lastevanemate üle.
    Fotod: erakogud

• 25. märtsil toimunud TV 10 Olümpiastarti III etapil Tartus
    olid võistlustules Aliise Kull ja Kert Karm.
    Väiksemate koolide arvestuses oleme võistkondlikult 3. kohal.

• 21. märtsil toimunud TV 10 olümpiastarti Lääne-Viru 3. etapil saavutas
    Kert Karm kõrgushüppes 3. koha. Tublilt hüppas kõrgust ja kaugust ka Aliise Kull.

• 9. märtsil toimunud Lääne-Viru U10 ja U12 vanuseklassi kergejõustiku mitmevõistlusel (60 meetri jooks, kaugushüpe ja 400 meetri jooks) saavutas Rauno Alber 3. koha; Karmen Nõmmiste 3. koha; Mariie Kull 4. koha; Kertu Kaasik 4. koha; Kristo Alber 6. koha ja  Mia Liseth Toots 9. koha.

• 22. veebruaril toimunud Kiirjooksupäeval saavutas Kertu Kaasik 3. koha
    ja Lisette Laid 3. koha. Kiiresti jooksid veel Siret Kaasik ja Kert Karm.

• 21. veebruaril toimunud Lääne-Virumaa noorte
    murdmaasuusatamise meistrivõistlustel saavutasid Karmen Nõmmiste
    ja Merit Nõmmiste 1. koha; Mariie Kull 2. koha.
    Võistkondlikult teeniti põhikoolide arvestuses 2. koht.

• 15. veebruaril toimusid Lääne-Viru meistrivõistlused kergejõustikus.
    Kristo Alber saavutas 60 meetri jooksus 3. koha, 60 meetri tõkkejooksus ja kõrgushüppes 5. koha, kaugushüppes 6. koha.
    Teele Kiitsak kaugushüppes 3. koha ja 60 meetri tõkkejooksus 4. koha.
    Kertu Kaasik saavutas kõrgushüppes ja kaugushüppes 2. koha, 60 meetrijooksus 6. koha.
    Tublilt võistlesid veel Mia Liseth Toots ja Mia Anette Ainsar.

• 16. veebruaril toimusid Ebaveres Väike-Maarja valla noorte meistrivõistlused suusatamises, kus meie õpilased saavutasid järgmised kohad: Merit Nõmmiste 1. koht;  Karmen Nõmmiste 1. koht ja Mariie Kull 2. koht. Palju õnne!
    Fotod: Väike-Maarja vald.

• 02. veebruaril toimunud Lääne-Viru U-10 meistrivõistlustel kergejõustikus saavutas Karmen Nõmmiste 4. koha 60 meetri tõkkejooksus ja 6. koha kaugushüppes; Rauno Alber 4. koha 60 meetri jooksus; Eliise Hiietamm 6. koha 60 meetri jooksus; Sandra Niit 6. koha 60 meetri tõkkejooksus. Tublilt võistlesid veel Taavi Kiitsak, Kaspar Loorits, Bianka Miller, Diandra Tälli ja Adeele Viiksaar.

• TV10 Olümpiastarti alla 250 õpilasega koolide grupis tõusis peale 28. jaanuaril toimunud teist etappi Roela Kooli, Simuna Kooli ja Võsu Kooli ühendvõistkond II kohale.

• 28. jaanuaril toimus TV 10 Olümpiastarti II etapp Lasnamäe Kergejõustikuhallis.
    Võistkonna parima tulemuse eest hoolitses Lisette Laid, saavutades kaugushüppes 3. koha.
    Tublilt osalesid võistlustules veel Aliise Kull, Kertu Kaasik, Merit Nõmmiste ja Kert Karm.

• 21.-22. jaanuaril toimunud Eesti talvistel meistrivõistlustel võitis
    kuni 14-aastaste vanuseklassis Kert Karm hõbemedali 800 meetri jooksus.
    1500 meetri jooksus saavutas Kert 4. koha.
    Kuni 16-aastaste arvestuses osales Siret Kaasik, kes jooksis mõlemal alal isikliku rekordi.

• 18. jaanuaril toimusid Lääne-Viru talvised kergejõustiku meistrivõistlused,
    kus meie õpilased olid igati edukad.
    Kert Karm 2. koht kõrgushüppes, 3. koht 60 meetri tõkkejooksus, kaugushüppes ja kuulitõukes;
    Lisette Laid 1. koht kaugushüppes, 2. koht kõrgushüppes;
    Siret Kaasik 3. koht 60 meetri jooksus.
    Kooli esindasid veel Aliise Kull ja Karin Linnas.

• 10. jaanuaril toimunud Lääne-Viru meistrivõistlustel kergejõustiku mitmevõistluses saavutas Aliise Kull 3. koha ja Siret Kaasik 4. koha.

• 7.-8. detsembril toimunud Lääne-Virumaa Jõuluvõistlusel kergejõustikus saavutas Kertu Kaasik 1. koha kõrgushüppes ja 3. koha kaugushüppes. Kert Karm saavutas 2. koha kõrgushüppes. Kooli esindasid veel Siret Kaasik ja Aliise Kull.

• 3. detsembril Võrus toimunud TV 10 Olümpiastarti 1. etapil saavutasid meie kooli õpilased Roela Kooli, Simuna Kooli ja Võsu Kooli ühendvõistkonnaga koolide arvestuses 3. koha.
    Kooli esindasid Lisette Laid, Aliise Kull, Merit Nõmmiste, Kertu Kaasik ja Kert Karm.

• 29. novembril toimunud TV 10 Olümpiastarti Lääne-Virumaa I etapil saavutas Lisette Laid 60 meetri jooksus 2. koha ja Kert Karm teivashüppes 3. koha. Tublilt esindasid kooli veel Aliise Kull ja Kertu Kaasik.

• 9. novembril toimunud Rakvere Spordikooli lastevõistlusel saavutasid meie kooli õpilased järgmised tulemused:
    kaugushüppes 1. koht Lisette Laid, 2. koht Kertu Kaasik, 5. koht Mariie Kull
    60 meetri jooksus 3. koht Lisette Laid, 6. koht Kertu Kaasik
    60 meetri tõkkejooksus 1. koht Lisette Laid, 3. koht Teele Kiitsak
    kõrgushüppes 3. koht Kertu Kaasik, 6. koht Lisette Laid.
    Tublilt esindasid kooli Adeele Viiksaar, Eliise Hiietamm, Rauno Alber, Kaspar Loorits, Taavi Kiitsak, Karmen Nõmmiste, Kevin Õim ja Lenna Kozlovski.

• 14.-16. oktoobril toimus 49. Saaremaa kolme päeva jooks.
    Noortejooksus saavutas Merit Nõmmiste 2. koha ja Siret Kaasik 7. koha.
    Aitäh, Tauno Tihti!

• 16. septembril toimunud Ida-Virumaa noorte heitjate seeriavõistluse III etapil Jõhvis saavutas meie kooli õpilane Siret Kaasik 1. koha odaviskes, 2. koha kettaheites ja 3. koha kuulitõukes.

• 16. septembril toimunud Rakke sügiskrossil saavutasid 1. koha Teele Kiitsak ja Kert Karm, 2. koha Karmen Nõmmiste.
    Kooli esindasid tublilt Mariie Kull, Mia Liseth Toots, Kevin Õim, Kertu Kaasik, Aliise Kull, Keiti Kõiv, Heleri Pent ja Karin Linnas.

• 13. septembril toimunud Lään-Viru 4.-5. klasside kergejõustiku meistrivõistlustel saavutas meie kooli õpilane Lisette Laid 1. koha palliviskes, 2. koha kaugushüppes ja 6. koha 60 meetri jooksus.
    Tublilt esindasid kooli Mia Anette Ainsar, Kertu Kaasik ja Janne Kraav.